Ďalší utajený diskutér odhalený – sám Vladimír Maňka!

Autor: Slavomír Frešo | 6.11.2013 o 11:42 | Karma článku: 20,65 | Prečítané:  6771x

Posledný týždeň sa roztrhlo vrece s odhaleniami falošných blogerov či diskutérov, ktorí pred župnými voľbami pomáhajú vytvoriť zdanie početých internetových priaznivcov.

Najprv Radovan Bránik naznačil, že za armádou blogerských „duchov“ ako Marek Albrecht či Jana Blahová sa môže skrývať koordinátor celej úderky,  nemenovaný poslanec Smeru. Potom som ja v tomto blogu pomenoval nicky, ktorých prevádzkovateľmi sú podľa všetkého platení či dobrovoľní brigádnici a ich jediným cieľom je viesť propagandu v prospech Smeru.

Dnes však príde čerešnička na torte. Posledný odhalený diskutér s nickom Ferdo M. sa totiž zapájal výhradne do predvolebných debát o Banskobystickej župe a mocne drukoval končiacemu županovi Vladimírovi Maňkovi. Písal napríklad:

  • „Maňka pracuje na župe viac, ako ktorýkoľvek zamestnanec. Dá sa to preveriť. Každá hodina v práci sa eviduje.“
  • „V. Maňka zabránil rozkrádaniu kraja a niekomu sa to nepáči....“
  • Naivne sme si mysleli, že praktiky ŠTB po toku 1989 skončili... Priatelia, dobre si všimnite, kto čo píše. Ak si nabudúce aj zmení meno, urćite dlho svoj charakter neutají....

Takže, ktože si to mení meno, pán Ferdo M.? Podľa všetkého sám Vladimír Maňka! Tu je link na profil používateľa. Ak niekto zneužil meno a funkciu pána Maňku, mal by sa europoslanec určite sťažovať. A mal by to aj verejne povedať, inak sa to de facto rovná priznaniu.

Ibaže, ktovie, či ide o zneužitie. Profil používateľa Ferda M. bol vytvorený 21.7.2013. Bolo to pár dní po tom, ako Maňkov protikandidát Ľudo Kaník prvýkrát vystúpil kriticky voči odchádzajúcemu županovi za jeho súhlas s tým, aby sa všetky podujatia počas slovenského predsedníctva EÚ v roku 2016 konali v Bratislave. A ako sa kampaň chýli ku koncu, narastá aj Ferdova aktivita.

Smeráci by si na tieto svoje pseudonymy mali dať proste pozor. Lebo tak, ako pre veľkú časť verejnosti už bude štátny tajomník ministerstva práce Braňo Ondruš navždy už len Jakubom Topolom, ktorý takisto pod iným menom vypisoval chvály sám na seba, mohol by Vladimír Maňka ostať pre Stredoslovákov už len Ferdom. S červenou šatkou na krku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Bývalý vodič nákladného auta: Preťažujú sa bežne

Ak sa rozkýve auto, treba pribrzdiť, hovorí.

Benátkam už ani Mojžiš nepomôže. Mesto sa potápa

Povodne sú najhoršie za polstoročie.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Tlačovka Harabina a Kotlebu? Primáti sa rozišli

Na prepadnuté hlasy Harabina sa nespoliehajme.


Už ste čítali?