Europoslankyňa Flašíková klame od začiatku

Autor: Slavomír Frešo | 5.8.2013 o 9:24 | Karma článku: 19,63 | Prečítané:  18466x

Monika Flašíková-Beňová vo svojej predvolebnej kampani klame. Niektorých ľudí to možno neprekvapí. No keďže v tomto prípade som priamym svedkom, chcem o jej pochybných praktikách podať priame svedectvo.

Monika Flašíková-BeňováMonika Flašíková-BeňováPlus 1 deň

Predvolebný blog
Europoslankyňa Flašíková sa po 4 rokoch zriedkavej účasti na rokovaniach BSK rozhodla, že bude kandidovať. Svoju poslaneckú pasivitu začala nahrádzať mítingovou aktivitou. A v rámci kampane sa rozhodla spraviť si aj volebný blog priamo tu na SME. A ako to "najlepšie" čo ju napadlo, bolo začať blogovať klamstvom.

Flašíková-Beňová napísala blog s názvom „Robme veci poriadne“, v ktorom obvinila môjho brata z toho, že na Stupavský maratón prišiel a odišiel limuzínou. Postavila na tom celý svoj blog. Keďže sa na tejto kampani osobne zúčastňujem, tak môžem všetkým oznámiť, že pani Flašíková-Beňová BOHAPUSTO KLAME. Celý team sa vozíme na dodávke, o čom ostatne písali aj noviny. Nedá sa povedať, že by poslankyňa Flašíková nevedela, čo to je limuzína. Sama sa na luxusných autách rozváža: od Maserati, až po Porsche. Ak sa sama vozí v limuzínach, tak vie že dodávka nie je limuzína. A teda že jej vyjadrenie je úmyselné klamstvo.

Flašíková sa bicykluje len pred voľbami
Europoslankyňa sa ďalej vytešuje, že pred voľbami raz vytiahla bicykel. Tým by sa podľa mna chváliť veľmi nemala, je to vizitka o nej samej. To, že Palo má za sebou sériu cyklopodujatí, a že aktuálne jazdí do práce na bicykli, v blogu nespomenula. Pravdepodobne o tom ani nevedela. Palo sa totiž na rozdiel od nej radšej bicykluje, než píše o tom že sa bol bicyklovať ;) Ale stačí sa pozrieť ako výrazne v poslednej dobe schudol a je jasné, že bicykel nemá len na predvolebné ukazovanie sa.

Keď Flašíková chváli Freša
Svojim spôsobom je to vlastne pre Pala pochvala. Keď na neho nič nenašla, tak jej neostalo iné, než začať klamať. Čo je ale najšokújucejšie pre mňa osobne, je autorka tohto klamstva. O tom, aby sa veci robili poriadne, píše osoba, ktorá nechodí na zastupiteľstvá, umelo simuluje aktivitu v Európskom parlamente, kde dokonca svoje stanoviská kopíruje z oficiálnych dokumentov, a ktorá kvôli kampani klame Európsku komisiu o tom, že sme kvôli povodniam evakuovali „viaceré mestské časti“...

Prečo sa teda ozývam, keď vlastne Pala pochválila? Poslankyňa Flašíková začala používať vo svojej kampani lži. Keďže nemá nič iné, časom sa bude toto stupňovať. Ak sa jej praktikám nepostavíme už na začiatku, zaplaví Bratislavu svojimim klamstvqami nielen v blogoch, ale aj v novinách, televíziách a na billboardoch. Myslím že nikto nepochybuje, že na to bude mať peňazí dosť. Práve pre to sa ozývam voči úvodnej salve klamstiev už teraz, keď sú jej klamstvá len také "neškodné".

Ak sa váj blog páči, podporte ho aj na pošli na vybrali.sme.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?